"> Pořadatelské služby - ZERRO - UNREGISTERED VERSION

ZERRO - UNREGISTERED VERSION

Hledat
Přesný čas na web
Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Pořadatelské služby

ZABEZPEČENÍ AKCÍ A POŘADATELSKÉ SLUŽBY

Bezpečnostní agentura ZERRO poskytuje kompletní bezpečnostní služby. Jednou jejich částí jsou i pořadatelské služby. Agentura ZERRO nabízí zabezpečení různých kulturních a sportovních akcí jako jsou fotbalová a hokejová utkání, koncerty, festivaly či jiné společenské akce.

Tyto bezpečnostní služby je společnost schopna zajistit jak samostatně, tak i v součinnosti s dalšími subjekty. Při zabezpečení akcí se jedná především o bezpečnostní službu a fyzickou ostrahu, a zároveň pořadatelskou službu, která má za cíl kontrolu a případné zabránění vjezdu a výjezdu vozidel do určených prostor, kontrolu osob před vpuštěním do určených prostor, kontrolu chování osob v určeném prostoru, jež má za cíl zamezit výtržnictví, ale i fyzickému násilí nebo poškozování majetku ostatních návštěvníků či vybavení a techniky organizátorů akce.

Profesionální zabezpečování a pořádání akcí

Pořadatelské služby vykonávají pracovníci divize fyzické ostrahy v podnikové uniformě, ale také na vyžádání klienta i v civilním oděvu s, nebo bez označení. Při zabezpečování akcí jako jsou soukromé VIP oslavy, svatby, večírky či plesy je diskrétnost pro pracovníky bezpečnostní agentury ZERRO samozřejmostí.
Nabízíme spolupráci a pomáháme při zajišťování pořádkové a pořadatelské služby fotbalových i hokejových stadiónů
, festivalech, koncertech a jiných společenských akcí.


Zaujala vás služba pořadatelská a zabezpečení akcí? Chcete více informací?  Kontaktujte nás už dnes a domluvte si s námi osobní schůzku.

 
TOPlist
PageRank
Seznam S-Rank
Alexa Rank
eXTReMe Tracker

Free SEO Tools

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky