"> Fyzická ostraha - ZERRO - UNREGISTERED VERSION

ZERRO - UNREGISTERED VERSION

Hledat
Přesný čas na web
Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Fyzická ostraha

Fyzická ostraha objektů a majetku:

    Zajistíme vnější i vnitřní fyzickou ostrahu objektů a majetku. Služby jsou prováděny dle pečlivě vytvořené objektové směrnice. Fyzická ostraha objektů a ochrana majetku zaručí bezpečnost vašeho objektu před nežádoucím vniknutím do objektu, krádežemi nebo cíleným ničením majetku. Bezpečnostní ostraha zajišťuje vchod do budovy a pravidelnou kontrolu vjezdu a výjezdu automobilů do a z objektu, včetně záznamu do knihy příjezdu a odjezdu. Bezpečnost objektu a ochrana majetku je rovněž zajištěna pravidelnými obchůzkami pracovníky ostrahy, kteří jsou kontrolováni čipovým systémem, jejichž výpis je na přání klienta, předkládán klientovi.

Fyzická ostraha:

  • Ostraha je prováděna zaškolenými strážnými.

  • Služba je konána ve stejnokroji firmy včetně výstroje a popřípadě výzbroje

  • Ostrahu a ochranu vykonávají pracovníci naší firmy, kteří jsou pro výkon ostrahy systematicky   připravováni

  • Pracovníci naší firmy jsou finančně a materiálně nezávislí na vedení i dalších zaměstnancích zákazníka,  což má lepší vliv na zvýšení kvality prováděné ostrahy

  • Fyzická ostraha může být rozšířena o poskytnutí dalších služeb, popř.operativní zabezpečení  krátkodobých požadavků (posílení ostrahy, nárazové kontrolní akce atd.)Zaujala vás služba ochrana osob a majetku? Chcete více informací? Kontaktujte nás už dnes a domluvte si s námi osobní schůzku.

TOPlist
PageRank
Seznam S-Rank
Alexa Rank
eXTReMe Tracker

Free SEO Tools

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky